Hakkımızda

Mobil Ekranım 2023 yılında reklam ve tanıtım hizmetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak amacıyla kuruldu.

Konya’da ilk ve tek olan “Mobil Ekranım” araç sistemi; müşterilerine yüksek kaliteli, esnek ve kullanımı kolay mobil ekran çözümleri sağlayarak, etkinliklerinizi ve markanızı unutulmaz hale getiriyoruz.

“Mobil Ekranım” aracımızla müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, etkinliklere özel çözümler sunmak ve markayı en iyi şekilde tanıtmak için sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini işin merkezine koyarak “Mobil Ekranım” aracımız ile birlikte, markanızı başarılı ve göz alıcı olması için, son teknolojiyi kullanıyor ve en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. “Mobil Ekranım” aracımızla sizinle her yere gidiyoruz. Geniş kapsamlı kullanım alanı ile belirlemiş olduğunuz yayın akışı ile belirlenen noktalarda kullanarak markanızın tanıtımını yapıyoruz.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

  • Sunduğumuz hizmette güvenirlik, firma memnuniyetine odaklı yaklaşım ve ekip çalışması esastır.
  • Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda reklam faaliyetini sağlarken hizmet verdiğimiz firmanın memnuniyetini sağlıyoruz.
  • Uzman kadromuz ile programda oluşabilecek sorunları en doğru yöntemle, en kısa sürede çözümlüyoruz.
  • Meslek etiği ve insani değerlere bağlı kalmayı temel çalışma prensibi olarak benimsiyoruz.
  • Hizmet alan firmaların bizden istedikleri taleplere çözüm odaklı yaklaşıyoruz.
  • Program alanında tecrübeli teknik personel tarafından yürütülmektedir. Programda görevli tüm çalışanlar, sorumluluklarını güler yüzlü hizmetle yerine getirmeyi esas alıyoruz.

MOBİL EKRANIN KULLANIM ALANLARI

Belirlemiş olduğunuz yayın akışı ile belirlenen noktalarda markanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Açık Hava Reklamcılığı

AVM, Otel, Mağaza

Kent Meydanları

Spor Müsabakaları (Örneğin- Milli maçlarda maç yayını, Şampiyonluk kutlamaları vb.)

Mitingler

Açık Hava Konserleri